SİZE ÖZEL VE BAŞARIYA ODAKLANMIŞ EĞİTİM KALİTESİ İLE

1 İngilizce & Sertifika Kursları
2 Yurt Dışında Eğitim
3 Çocuklar için İngilizce

Tüm soru ve görüşleriniz için info@kiddyenglish.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ZİYA GOKALP CADDESİ, ATAC - 2 Sok.
43/ 2 EVIN ISHANI, 06420
KIZILAY, ÇANKAYA - ANKARA / TÜRKİYE
Tel: 0 312 431 78 96

Kiddy English Öğrenci Velilerimizden Yorumlar

 • 21-07-2015 İffet Erdoğan

  - - - - - -

  Candelas Kiddy English beklentilerimizi karşıladı. Kızım öğretmenini seviyor, dersi güzel anladıklarını söylüyor. Teşekkür ediyorum.
 • 21-07-2015 Nur KOLAY

  - - - - - -

  Candelas Kiddy English'ten aldığı eğitim sayesinde oğlumun okuldaki başarısı arttı. Çocukları seven, ilgili bir öğretmenimiz var. Genel çalışma sisteminden memnunuz. Pratik yapmak adına ders saatleri daha fazla olabilir bence.
 • 21-07-2015 Mahir Türe

  - - - - - -

  Candelas Kiddy English'te modern yabancı dil öğretme teknikleri kullanılıyor. Çocuğumun faydalandığına inanıyorum. Öğretmenimiz kızım için çok büyük bir şanstır. Alanına son derece hakim, insan ilişkilerinde başarılı, işini ve çocukları çok seven ve derslerine hep hazırlıklı gelen bir öğretmen. Öğretmenimizle iletişimimiz en iyi seviyede. Kızım onu çok seviyor. Özellikle öğretmenimizin hiç değişmemesini istiyoruz.
 • 21-07-2015 Yalçın OCAK

  - - - - - -

  Candelas Kiddy English Eğitim'in içeriği dolu dolu. Çocuğum okulunda en iyi dereceyi sağladı. Ayrıca İngilizce öğretmenimiz güler yüzlülüğü, sevecenliği ve bilgisi ile çocuğumun İngilizce eğitimine katkı sağladı. Kendisine başarı dolu yıllar dilerim.
 • 04-04-2014 Jansle Uygur

  - - - - - -

  Candelas Kiddy English den aldığımız eğitim beklentilerimize uygun bir eğitim veriyor. Eğitim sistemi ve içeriği oldukça faydalı ve aldığım bilgilere göre sınıf içi küçük oyunlar ve görsellerle eğitim içeriği destekleniyor. Bunun sayesinde çocuklar oldukça istekli bir şekilde kursa gidiyorlar. Öğretmenimiz öğrencilerine ilgi ve sevgiyle yaklaştığını anlamayan öğrenciler anlayana kadar konunun üstüne gittiğini duyuyorum. Sınıf içi olumlu-olumsuz gelişmeler ile ilgili bizi bilgilendiriyor.Derste programın görseller ve oyunlarla desteklendiğini biliyoruz ve talebimiz doğrultusunda öğretmenimiz kitabın CD sini bize verdi. Genel anlamda öğretmenimiz ve uygulanan sistemden son derece memnunuz.
 • 15-03-2014 NECDET AYBAL

  - - - - - -

  İngilizce eğitimine ilk defa katıldık. Ve kısa bir sürede verilen dersler sayesinde kısa bir sürede olumlu etkisini görmeye başladık. Eğitim sistemi ve içeriği çocuklarda somut ve soyut düşünme beceresi oluşturmaya başlattı. Öğretmenimizden memnun olduğumuzu söyleyebilirim. Derslerde kullanılan materyallerin gerekli ortamlarda kullanıldığını gözlemledim. Kiddy Englishde kullanılan sistemin çağın gerektirdiği şekilde takip ettiğini gözlemledim.
 • 15-03-2014 BİLSEN SEYHAN

  - - - - - -

  Kiddy English de uygulanan eğitim sistemi sayesinde çocuğumun daha iyi İngilizce öğrenmesini ve daha keyifli derslere katıldığını gözlemledim. Ve gördüğü İngilizce okulundaki dersini desteklemektedir. İngilizceyi öğrendikçe kendine olan güveni artmaya başladı. Konuşmaya yönelik dersler işleniyor ve bu pratik yapmasını sağlamaktadır. Öğretmenimiz ders anlatılırken çocukların seviyesine inip verimli bir şekilde konuları işlemektedir. Uygulanan ders programlarının iyi olduğunu gözlemledim.
 • 15-03-2014 NECDET BAYBAL

  - - - - - -

  Bu eğitime ilk defa katıldık. Kiddy English’in bizim için olumlu olduğunu düşünüyorum. Ders içeriğinin çocuklar için yeterli olduğunu ve eğitimin faydalı olduğunu gözlemledik. Öğretmenimizin iyi olduğunu ve çocuklarla pozitif ilişkiler içerisinde olduğunu gözlemledim. Ders için kullanılan materyallerin etkili bir şekilde ve gerekli yerlerde kullanıldığını ve öğretmenimizin derse her zaman hazırlıklı geldiğini gözlemledim. Kiddy English de kullanılan sistem çağa ayak uydurduğunu ve paralel takip edildiğini düşünmekteyim.
 • 15-03-2014 MEHMET ÖZARSLAN

  - - - - - -

  Kiddy English de uygulanan eğitim sistemi sayesinde çocuğum yeterince İngilizce öğrendi. Eğitim sisteminin iyi olduğunu ve faydalı bir sistem olduğunu gözlemledim. Öğretmenimizin çocuklarla olan iletişimi çok iyi ve gösterilen ilginin oldukça iyi olduğunu gözlemledim. Derslerde kullanılan materyaller yeterli olduğunu ve Öğretmenimizin derslere hazırlıklı bir şekilde geldiğini gözlemledim. Kiddy English de uygulanan eğitim sisteminin faydalı olduğunu düşünüyorum.
 • 25-07-2013 GÜLAY AYGÜN

  - - - - - -

  Öğretmenimiz çocuklarımızla yakından ilgileniyor, ödevlerini kontrol ediyor. Ve yapmadıkları ödevlerin yapmalarını sağlıyor son derece ilgili ve cana yakın olmasından dolayı teşekkür ediyorum. Candelasın sağladığı materyaller son derece faydalı olduğunu düşünüyorum. Öğretmenimiz derslere hazırlıklı bir şekilde geliyor ve bizimle iletişime son derece önem veriyor. Saygılarımla
 • 25-07-2013 MELTEM YAŞCIOĞLU

  - - - - - -

  Öğretmenimiz ilgili, güler yüzlü, ve mesleğini seven bir eğitimci. Telefon ile ve yüz yüze her zaman bilgi vermeye hazırdır. Kendisine teşekkür ederim.
 • 25-07-2013 SERPİL ÜRETEN

  - - - - - -

  Candelas iyi bir eğitim verdi. Oğlumun İngilizce eğitimine faydalı olduğunu düşünüyorum. Candelas'ın sıcak, cana yakın, samimi ve sevecen ortamı oğlumu daha da rahatlattı. Bu konuda Öğretmeninin büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Bunun kendisine teşekkür ediyorum. Öğretmeni her hafta dersten sonra velileri tek tek arayarak öğrenciler hakkında bilgilendirmesi de eğitime verdikleri ciddiyeti göstermektedir. Veli- öğretmen işbirliğinin de öğrenciye daha da olumlu sonuçlar yarattığını düşünüyorum. Öğretmenimiz ile iletişimiz son derece iyiydi. Candelas'a elinden gelenin en iyisini yaptıkları için teşekkür ederim.
 • 25-07-2013 EMEL KIRIKTAŞ

  - - - - - -

  Candelas bütün İngilizce kurslarından farklı ve güzel bir kurum. Beklentilerime uygun eğitim verildi. Eğitim sistemi fazlasıyla faydalı oldu. Bu sistemin çocuğuma uygun olduğunu düşünüyorum. Kızım 1.sınıftan beri bir çok İngilizce kursuna gitti fakat en iyi sonucu Öğretmeni sayesinde gördü. Bu konuda Öğretmenine teşekkür ediyorum. Kızım verilen kitapları çok sevdiğini ve sıkılmadan ders çalıştığını söyledi. Bu eğitim sayesinde notları yükseldi. Teşekkür ediyorum Candelas'a.
 • 25-07-2013 ESRA AYGÜN BAŞLI

  - - - - - -

  Candelas eğitim sistemi sayesinde beklentimizi son derece iyi bir şekilde karşıladı. Eğitim sistemi ve içeriği son derece faydalı ve çocuğumuz üstünde son derece olumlu bir etki bıraktı. Öğretmenimiz son derece sıcakkanlı ve işini severek yapan birisi. Kullanılan kitapların eğlenceli olması çocuğumuzun İngilizceyi sıkılmadan öğrenmesine katkısı oluyor. Saygılarımla
 • 25-07-2013 MEHMET ÖZARSLAN

  - - - - - -

  Düzenli ve eğlenceli ders yapılıyor ve çocuğumuz güzel bir şekilde İngilizce öğreniyor. Eğitim sistemi çok güzel çocuğumuzun anlayacağı bir eğitim veriliyor. Öğretmenimiz çocuğumla yakından ilgileniyor biz kendisinden çok memnunuz. Derste kullanılan materyaller yeterli ve program isteklerimizi ve beklentimizi karşılıyor. Candelas kendisine düşeni dört dörtlük yapıyor kendilerine teşekkür ediyorum.
 • 25-07-2013 HAYATİ AYDIN

  - - - - - -

  Kursun faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitim içeriğinin ve sisteminin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Ve Öğretmenimiz çocuk psikolojisini bilen ve işini severek yapan birisi. Ve Öğretmenin bizimle iletişimi gayet iyiydi. Kendisine ve Candelas'a Teşekkür ediyorum. Saygılarımla
 • 24-07-2013 Fatoş Erdoğan

  - - - - - -

  Benim için çocuğumun memnun olması önemliydi. İsteyerek İngilizceye gitmesi,isteyerek ödevlerini yapması bunu gösteriyordu. Öğretmenimize istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. İlgili ve alakalı bir öğretmenimiz var. Herhangi bir iletişim iletişim sorunumuz yok. Bana göre Öğretmenini sevmezse çocuk derse karşı da ilgisiz olur diye düşünüyorum. Sanırım bu konuda şanslıyız.
 • 24-07-2013 Fatma Dönmez

  - - - - - -

  Candelas'ın oğlumun İngilizcesine katkıda bulunduğunu düşünüyorum. Eğitim sistemi ve içeriğinin faydalı olduğunu gözlemledim.Öğretmeni oğlum ile yakından ilgileniyor ve gerekli noktalarda bize bilgilendirme yapmaktadır. Derste kullanılan materyallerin yeterli olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla Fatma Dönmez
 • 24-07-2013 Ümmühan Bora

  - - - - - -

  Candelas da eğitimlerin uygun olduğunu ve çocukları sıkmadığını düşünüyorum. çocuğum daha önceleri İngilizce dersini sevmiyordu şimdi ders içeriği sayesinde dersini severek yaptığını biliyorum.Öğretmeni çok sevecen birisi ve çocuğum İngilizceyi sevmesini sağladığını düşünüyorum. Verilen materyallerin yeterli olduğunu düşünüyorum ve Öğretmeni derslere hazırlıklı bir şekilde geliyor.
 • 24-07-2013 Hilal Hatipoğlu

  - - - - - -

  Eğitiminizin iyi olduğunu,verimli olduğunu düşünüyorum. Oğlum yaşına göre iyi eğitim aldı. Eğitim sistemini ve içeriğini faydalı buldum ve bu durum çocuğum üstünde olumlu bir katkı bıraktı.
 • 24-07-2013 Serap Kelekçi

  - - - - - -

  Candelas beklentime uygun bir eğitim verdi.Düşüncelerim olumlu yönde,verdikleri eğitim gayet yeterli ve yararlıydı. çocuğum eğitiminizden fazlasıyla yararlanabildi. Yazılı sınavlarında yardımcı olduğu gibi konuşmasını bu bir yıl içinde fazlasıyla geliştirdi. çocuğum için öğretmeni çok faydalı ve yararlı oldu. Öğretmenimiz çok ilgiliydi.Biz her şeyinden çok memnun olduk.Derste kullanılan materyalleri yeterli gördük.Program bizim beklentimizden fazlasıyla iyiydi, Öğretmenimiz derse hazırlıklı olarak geliyor ve çocuğumla iletişimi çok güzeldi. Değiştirilmesi gereken bir durum göremedim. Her şeyden memnunduk.
 • 24-07-2013 KADİR ERAY ÜNAL

  - - - - - -

  Candelas'dan beklenen eğitimi en iyi şekilde verdiğini inandığım için 2 yıl üst üste bu aileyi seçtik. Candelas'ın verdiği eğitimden menün olduğumu söyleyebilirim. Eğitim sistemini ve içeriğini gayet iyi görüyorum. Aldığı eğitimle çocuğumun yabancı dilinin daha iyiye ve üst düzeye çıktığını gözlemledim. çocuğuma eğitim veren öğretmenin Candan ve İlgili olduğunu yaptığımız görüşmelerde ve çocuğumun anlattıklarından görebildim. Materyaller yeterli ancak daha da geliştirilebilir. Öğretmenimiz sürekli derslere hazırlıklı geldi ve bizimle iletişimi çok güzeldi. Candelas Takımı için değiştirilebileceğini düşündüğüm bir durum görmedim. Candelas'ın günümüz gelişimlerine ayak uyduracağına inancım tam. Kadir Eray Ünal Öğrenci Velisi
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş

 

HİZMETLERİMİZ

İngilizce Programlarımız
Detaylı Bilgi +

İngilizce Programlarımız

Anne & Babalar
Detaylı Bilgi +

Anne & Babalar

Kiddy Yurt Dışında Eğitim
Detaylı Bilgi +

Kiddy Yurt Dışında Eğitim

Listen & Watch
Detaylı Bilgi +

Listen & Watch

Speak & Spell
Detaylı Bilgi +

Speak & Spell

Read & Write
Detaylı Bilgi +

Read & Write

Duyuru ve Kampanyalar

Tümünü İncele -
 • A2- Elementary Seviye- START YOUR ENGLISH 1
  14-08-2013, Duyuru ve Kampanyalar
  A2- Elementary Seviye- START YOUR ENGLISH 1
  İlk Okul 2. ve 3. Sınıf Yaş gurubu çocuklar için A2 - Temel Seviye İngilizce kurslarımız ha...
  Devamını Oku +
 • A1 (2)-Beginner (Başlangıç) Seviyesi- WELCOME 2
  13-08-2013, Duyuru ve Kampanyalar
  A1 (2)-Beginner (Başlangıç) Seviyesi- WELCOME 2
  İlk Okul 1. Sınıf Yaş gurubu çocuklar için A1 (2)- Beginner (Başlangıç) Seviye İngilizce k...
  Devamını Oku +
 • A1 - Beginner (Başlangıç) Seviyesi - WELCOME 1
  28-07-2013, Duyuru ve Kampanyalar
  A1 - Beginner (Başlangıç) Seviyesi - WELCOME 1
  İlk Okul 1. Sınıf Yaş gurubu çocuklar için A1 - Beginner Seviye İngilizce kurslarımız hakk...
  Devamını Oku +

3 Adımda Yurt Dışında Eğitim Programımızı Nasıl Belirleriz ?

Öncelikle Hedeflerinizi ve Beklentilerinizi netleştirmelisiniz.

Detaylı Bilgi +

plan & strateji

Planlarınızı ve hedeflerinizi beraber değelendirip bunlara göre strateji belirliyoruz.

program

Hedeflerinize ve belirlediğimiz stratejiye uygun bir programa karar veriyoruz.

ve son adım...

Kararlaştırdığımız Programa kayıt oluyorsunuz ve diğer tüm işlemlerinizi biz yapıyoruz. Size uçağınıza binmek kalıyor.

ÖĞRENCİ YORUMLARI

TÜMÜNÜ OKU -
 • 21-07-2015 İffet Erdoğan

  Kiddy English Öğrenci Velilerimizden Yorumlar

  Candelas Kiddy English beklentilerimizi karşıladı. Kızım öğretmenini seviyor, dersi güzel anladıklarını söylüyor. Teşekkür ediyorum....

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Candelas Eğitim SİZE özel Eğitim Ürünleri ile Gurur Duyar... Lütfen İnceleyiniz.

Candelas International markası KIDDY ENGLISH 3 yaşında :)
YUKARI